Emat Elektrik | Hakkımızda
Emat Elektrik | Hakkımızda
Emat Elektrik

Biz Kimiz?

2014 yılında faaliyete başlayan EMAT Elektrik, inşaat sektörüne elektrik ve mekanik proje tasarımı, taahhüt ve müşavirlik konularında hizmet vermektedir. EMAT Elektrik, yerel ve ulusal standartlar çerçevesinde gelişen teknolojiyi ve sektördeki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerine verimliliği yüksek, sürdürülebilir, çevreye duyarlı optimum çözümler sunmaktadır.

Sektörel çeşitliliğe sahip deneyimli kadromuz ile müşterilerimize; planlanan zamanda, kaliteden ödün verilmeden, ekonomik, verimli ve sürdürülebilir çözümlerinde olabileceğini göstermek hedefimizdir.

Emat Elektrik | Hakkımızda

ARMSAN Silah Fabrikası

Emat Elektrik | Hakkımızda

Kapaklı Belediyesi Kafe Projeleri

Emat Elektrik | Hakkımızda

Uskumruköy Villa

Emat Elektrik | Hakkımızda

Tarihi Atlas Sineması Restorasyon

Emat Elektrik | Hakkımızda

V Bodrum Club

Emat Elektrik | Hakkımızda

Siirt Spor Salonu

Emat Elektrik | Hakkımızda

Avcılar Cami

Emat Elektrik | Hakkımızda

Özel Fransız Lape Hastanesi

Emat Elektrik | Hakkımızda

Porta Vadi İstanbul

ARMSAN Silah Fabrikası, Emat Mühendislik tarafından 2022 yılında tamamlanan bir elektrik ve mekanik yapım işleri hizmeti projesidir. Proje, 45000 m² bir alanda yer almaktadır ve ARMSAN Silah Sanayi A.Ş. tarafından hayata geçirilmiştir.

Emat Mühendislik, 2022 yılında Kapaklı Belediyesi'nin ilçe genelinde inşa ettiği 450 metrekarelik bir alandaki kafe projelerinde elektrik ve mekanik yapım işleri hizmeti sağladı.

Emat Mühendislik, 2023 yılında İbrahim Polat İnşaat’ın Uskumruköy Villala Pera projesi için elektrik hizmeti sağlamıştır. Bu proje, 8.900 m2’lik bir alanda gerçekleştirilmiştir.

Emat Mühendislik tarafından gerçekleştirilen Tarihi Atlas Sineması Restorasyon Projesi, İstanbul'un Kadıköy ilçesinde yer alan tarihi sinemanın yeniden hayata kazandırılması amacıyla gerçekleştirilmiştir.

Proje kapsamında, otelin dış cephesi, iç mekanı ve teknik altyapısı tamamen yenilenmiştir. Dış cephe, aslına uygun olarak restore edilerek, otelin tarihi dokusunun korunması sağlanmıştır. İç mekanda ise, modern bir otel konsepti oluşturulmuştur.

Siirt Spor Salonu, Siirt'in Merkez ilçesinde bulunan, Emat Mühendislik tarafından gerçekleştirilen bir projedir. Proje, 2022 yılında tamamlanmış ve hizmet vermeye başlamıştır.

Avcılar Camii, İstanbul'un Avcılar ilçesinde bulunan, Emat Mühendislik tarafından gerçekleştirilen bir projedir. Proje, 2023 yılında tamamlanmış ve hizmet vermeye başlamıştır.

Özel Fransız Lape Hastanesi, İstanbul'un Kadıköy ilçesinde bulunan, Emat Mühendislik tarafından gerçekleştirilen bir projedir. Proje, 2023 yılında tamamlanmış ve hizmet vermeye başlamıştır. Proje kapsamında, 20.000 metrekarelik bir alanda, bir hastane binası, bir tıp merkezi, bir poliklinik ve bir araştırma merkezi inşa edilmiştir.

Sadabad Deresi’nin 3 kilometrelik kısmı projenin içerisinden geçiyor. Beton yığınlarının şehrin çoğunluğunu sardığı günümüzde, doğayı anımsatan yapay eklemelerle projelere farklı bir atmosfer kazandırılmaya çalışılıyor. Vadi İstanbul’un bu konudaki ayrıcalığı ön plana çıkıyor.

Değerlerimiz

Güvenle Geleceğe Adım Atın: Doğruluk, Gizlilik, Çalışanlarımıza Sorumluluk!?

 • Mükemmeliyet

  İşimizde mükemmeliyeti hedefliyor, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak projelerimizi gerçekleştiriyoruz.

 • Güvenilirlik

  Müşterilerimizle uzun vadeli iş ilişkileri kurmaya önem veriyoruz. Her projede güvenilirlik ilkesiyle hareket ederek, taahhütlerimize sadık kalıyor ve müşterilerimize güven veriyoruz.

 • İnsana Saygı ve Takım Çalışması

  Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin haklarına saygı gösteriyor, işbirliği ve takım çalışmasını teşvik ediyoruz. Birlikte çalışarak, daha güçlü ve başarılı sonuçlara ulaşıyoruz.

 • Çevre Duyarlılığı

  Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde çevresel etkileri minimize etmeye ve sürdürülebilir çözümler sunmaya büyük önem veriyoruz.

 • Sürdürülebilirlik

  Çevresel etkileri minimize eden çözümler sunarak, gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmaya odaklanıyoruz.

 • Müşteri Odaklılık

  Müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak uzun vadeli iş ilişkileri kurmayı amaçlıyoruz.

Emat Elektrik | Hakkımızda

Misyon

Hizmet verdiği sektörde rekabet gücünü yükseltecek yenilik ve değişimlere uyumlu, çevre değerlerine saygılı, ürün ve hizmetlerinde kalite hedefinden vazgeçmeyen ve gelişmeye açık insan kaynağını başarının odak noktası gören, tüm paydaşlarının memnuniyetini sağlayan öncü bir firma olmaktır.

Vizyon

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak için kaliteli, sorunsuz ve zamanında proje hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Ülkemizdeki yatırımcıların temel sorunu mühendislik hizmetlerini tek bir yerden alamamaları. Biz bu noktada mühendislik bilgimizi ve şantiye deneyimlerimizi birleştirerek, uygulamalardaki problemleri çözerek yatırımcıya danışmanlık ve proje hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.